pierwsza 2017 archiwum

DNI

SESJI PLENARNYCH

MÓWCÓW

UCZESTNIKÓW

O konferencji


Hasło tegorocznej Dorocznej Konferencji Audytingu to Bezpieczeństwo i odpowiedzialność biegłego rewidenta. Spotkamy  się w szczególnym momencie: nie tylko w jubileuszowym dla naszego samorządu roku, ale też w innej już rzeczywistości, stworzonej przez nową ustawę o biegłych rewidentach, a także szeroką implementację MSB. Czy jesteśmy świadkami ewolucji czy raczej rewolucji zawodu biegłego rewidenta? O tym między innymi będziemy dyskutować podczas XVIII DKA. Jak dostosować się do realiów nowej ustawy? Jak stosować MSB i nie zwariować?

Zmiany regulacyjne to jednak nie jedyne wyzwania stojące przed nami. Będziemy więc rozmawiać także o narzędziach informatycznych, data analytics i cyberprzestępczości – oraz o wzmacnianiu zaufania do naszej profesji i do rynków w ogóle, o kształtowaniu odpowiedzialności i roli etyki w codziennej pracy. Ważnym kontekstem będzie edukacja: musimy rozpoznać trendy i wyprzedzić zmiany, aby przygotować na nie pokolenia dopiero wchodzące do zawodu.

Przyjrzymy się kierunkom rozwoju naszych usług i temu, jak rozmawiać z klientami, by przekonać ich do korzystania z naszego doradczego potencjału. Zastanowimy się też nad modelami biznesowymi i zmianami w kulturze organizacyjnej firm audytorskich, które pozwolą im dostosować się do zmian w legislacji, a także gospodarce, społeczeństwie i technologii.

Do zobaczenia w październiku!

Eksperci


Konferencja po raz kolejny stworzy forum do dyskusji między biegłymi rewidentami, regulatorem, nadzorcą i przedsiębiorcami. Do przedstawienia swojego stanowiska i udziału w sesjach plenarnych zaproszeni zostali przedstawiciele środowiska biegłych rewidentów, świata biznesu oraz wybitni ekonomiści.

Agenda konferencji

12:00

Rejestracja uczestników konferencji

13:00-14:30

Obiad

14:30-15:30

Otwarcie konferencji oraz wystąpienie zaproszonych gości

15:30-17:00

I sesja plenarna – Panel międzynarodowy – Polska na tle innych krajów Europy, doświadczenia, wdrożenia, dyrektywy

17:00-17:30

Przerwa kawowa

17:30-20:00

Celebracja 25-lecia PIBR i dyskusja środowiskowa

20:00

Kolacja

09:00-11:30

III sesja plenarna – Międzynarodowe Standardy – ewolucja czy rewolucja w rewizji finansowej

11:30-12:00

Przerwa na kawę

12:00-14:00

IV sesja plenarna – Inne usługi biegłego rewidenta

14:00-15:30

Obiad

15:30-17:45

V sesja plenarna – Odpowiedzialność biegłego rewidenta i firm audytorskich – jak asekurować ryzyko?

20:00

Uroczysta kolacja

09:30-11:30

VI sesja plenarna – Model biznesowy firmy audytorskiej

11:30-12:00

Podsumowanie i zakończenie konferencji

12:00-13:00

Obiad

Hotel Narvil, ul. Czesława Miłosza 14a, 05-140 Serock
Lokalizacja GPS: 52°29’5
5.2″N, 21°04’00.6″E

www.hotelnarvil.pl

FAQ 

Pytania i odpowiedzi


 

Jak mogę zarejestrować się na konferencję?

Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia. Następnie na adres e-mail podany w trakcie rejestracji uczestnik otrzyma powiadomienie e-mailowe z potwierdzeniem rejestracji oraz szczegółami dotyczącymi płatności za udział w wydarzeniu. Opłatę należy uiścić do trzech dni od terminu wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Czy będą różne progi cenowe w zależności od terminu rejestracji?

Nie. W tym roku dostępny jest jeden próg cenowy od rozpoczęcia rejestracji do dnia konferencji – koszt udziału w wydarzeniu wynosi 800 zł.

Co zawiera cena konferencji?

Uczestnik w ramach opłaty konferencyjnej otrzymuje pełen dostęp do części merytorycznej wydarzenia. Opłata zawiera także przerwy kawowe, lunche, kolację pierwszego dnia konferencji oraz udział w uroczystej gali drugiego dnia konferencji.

W jaki sposób mogę zarezerwować nocleg w hotelu Narvil?

Uczestnicy konferencji mogą liczyć na preferencyjne opłaty za nocleg w przypadku wcześniejszej rezerwacji. Cena noclegu zawiera śniadanie, wstęp na basen, saunę, salę fitness oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Za obsługę rezerwacji noclegów wszystkich uczestników konferencji odpowiada Dariusz Wesołowski

Tel: 22 566 10 10
Mail: d.wesolowski@hotelnarvil.pl

Przykładowe ceny:

do 31 lipca

  • pokój 1 os. – 310 zł/doba
  • pokój 2 os. – 340 zł/doba

do 8 września

  • pokój 1 os. – 334,80 zł/doba
  • pokój 2 os. – 367,20 zł/doba

od 9 września – zgodnie z cennikiem hotelu

Czy będzie można zrezygnować z udziału - jeśli tak, to na jakich warunkach i do kiedy?

Uczestnik ma prawo zrezygnować z udziału w wydarzeniu bez konsekwencji finansowych do 18 września. Rezygnację należy zgłosić e-mailem na adres organizacjaDKA@kibr.org.plW przypadku późniejszej rezygnacji z udziału w konferencji opłata nie podlega zwrotowi.

Czy organizator zapewnia transport na miejsce konferencji?

Tak. KIBR organizuje transport do hotelu Narvil. Wyjazd zaplanowany jest spod biura KIBR (al. Jana Pawła II 80, Warszawa). Chęć skorzystania z transportu należy zgłosić na etapie rejestracji na wydarzenie.

Czy udział w konferencji zalicza obligatoryjne doskonalenie zawodowe?

Od 2015 roku nowe regulacje uniemożliwiają włączenie DKA w zakres obligatoryjnego doskonalenia zawodowego. Udział w konferencji zalicza 16 godzin samokształcenia. Każdy uczestnik na zakończenie konferencji otrzyma zaświadczenie o udziale w wydarzeniu. Oświadczenia dotyczące uczestnictwa zostanie automatycznie przekazane do działu szkoleń KIBR.

Czy otrzymam fakturę za opłacenie udziału w konferencji?

Do każdego z uczestników po uiszczeniu opłaty konferencyjnej zostanie przesłana faktura.

 

Partnerzy i sponsorzy


Patron honorowy:

Sponsorzy główni:

Partnerzy:

Patronat medialny: