FAQ

FAQ 

Pytania i odpowiedzi


 

Jak mogę zarejestrować się na konferencję?

Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie wydarzenia. Następnie na adres e-mail podany w trakcie rejestracji uczestnik otrzyma powiadomienie e-mailowe z potwierdzeniem rejestracji oraz szczegółami dotyczącymi płatności za udział w wydarzeniu. Opłatę należy uiścić do trzech dni od terminu wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

W jaki sposób mogę zarezerwować nocleg w hotelu Warszawianka?

Nie. W tym roku dostępny jest jeden próg cenowy od rozpoczęcia rejestracji do dnia konferencji – koszt udziału w wydarzeniu wynosi 1 150 zł.

Co zawiera cena konferencji?

Uczestnik w ramach opłaty konferencyjnej otrzymuje pełen dostęp do części merytorycznej wydarzenia. Opłata zawiera także przerwy kawowe, lunche, kolację pierwszego dnia konferencji oraz udział w uroczystej gali drugiego dnia konferencji.

W jaki sposób mogę zarezerwować nocleg w hotelu Warszawianka?

Uczestnicy konferencji mogą liczyć na preferencyjne opłaty za nocleg. Cena noclegu zawiera śniadanie, wstęp na basen, saunę, salę fitness oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Za obsługę rezerwacji noclegów wszystkich uczestników konferencji odpowiada Dział Rezerwacji hotelu Warszawianka.

Tel: 22 76890 00
Mail: rezerwacja@warszawianka.pl

Przykładowe ceny:

  • pokój 1 os. – 354,24 zł/doba
  • pokój 2 os. – 393,12 zł/doba

Czy będzie można zrezygnować z udziału - jeśli tak, to na jakich warunkach i do kiedy?

Uczestnik ma prawo zrezygnować z udziału w wydarzeniu bez konsekwencji finansowych do 14 września. Rezygnację należy zgłosić e-mailem na adres organizacjaDKA@pibr.org.plW przypadku późniejszej rezygnacji z udziału w konferencji opłata nie podlega zwrotowi.

Czy organizator zapewnia transport na miejsce konferencji?

Tak. PIBR organizuje transport do hotelu Warszawianka. Wyjazd zaplanowany jest spod biura PIBR (al. Jana Pawła II 80, Warszawa). Chęć skorzystania z transportu należy zgłosić na etapie rejestracji na wydarzenie.

Czy otrzymam fakturę za opłacenie udziału w konferencji?

Do każdego z uczestników po uiszczeniu opłaty konferencyjnej zostanie przesłana faktura.