Michał Romański jest biegłym rewidentem, w latach 1997-2009 związany był z firmą audytorską Deloitte, w latach 2010-2020 był związany z firmami kontrolowanymi przez Michała Sołowowa
– piastował stanowiska Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w spółce Cersanit (2010-2016) oraz Prezesa Zarządu w spółce holdingowej FTF Columbus (2016-2020). W latach 2021-2022 piastował funkcję Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w spółce Mercator Medical S.A., następnie piastował funkcję Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w spółce Luma Automation S.A. Obecnie związany jest ze spółką MA Polska S.A.
Michał Romański jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, studiów podyplomowych HR na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów International MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu i St. Gallen Business School, a także programów „Management” oraz „Strategic Leadership Academy” organizowanych przez ICAN Institute.
Odpowiedzialność sporządzających: jak powstaje rzetelna informacja finansowa?
Odpowiedzialność za prawo: jak regulacje kształtują zaufanie do audytu?