Marcin Mazur

Marcin Mazur

Lider zespołu Data Science w Fabryce i3

Skupia się na doskonaleniu metod zbierania i analizy danych oraz wydobywaniu z nich informacji, następnie przekształcanych w użyteczną praktykę prowadzącą do zwiększania przychodów, ograniczania kosztów, czy też dostosowywania działań przedsiębiorstwa do wymogów regulacyjnych.

Równolegle jest Dyrektorem Zarządzającym firmy BiViSee specjalizującej się w dwóch obszarach: wspieraniu przedsiębiorstw w uzyskiwaniu jeszcze większej efektywności sprzedaży oraz w wykorzystaniu technologii big data i analityki biznesowej.

Poprzednio w firmie QlikTech prowadził oddział obejmujący 18 krajów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jako Członek Zarządu był odpowiedzialny między innymi za codzienne zarządzanie organizacją, planowanie strategiczne i taktyczne, rozwój biznesu oraz bezpośrednie liderowanie działowi sprzedaży.

Wcześniej pracował między innymi w międzynarodowych firmach z branży IT takich jak Microsoft, Oracle, PeopleSoft na stanowiskach związanych ze sprzedażą głównie rozwiązań biznesowych dla przedsiębiorstw (ERP, CRM, BI). Był zaangażowany w tworzenie kanałów partnerskich i zarządzanie sprzedażą bezpośrednią oraz przez partnerów handlowych.

Prywatnie uwielbia rodzinne wyjazdy narciarskie, a od 2 lat regularnie biega. Ukończył Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim.

Wróć na stronę główną